De specialist voor hetbuigen en vormgeven van metalen buizen en profielen
  • fr
  • nl
  • en

ACTUALITEITVolg al het nieuws over Cimesac

2017 - SLUITINGSDAGEN EN VERLOF

01/01/2017

 Nos bureaux et ateliers seront fermés / Onze kantooren en werkplaatsen zijn gesloten / Office and plant will be closed on 

Lundi - Maandag - Monday 2/01/2017
Lundi - Maandag - Monday 17/04/2017
Lundi - Maandag - Monday 1/05/2017
Jeudi - Donderdag - Thursday 25/05/2017
Vendredi - Vrijdag - Friday 26/05/2017
Lundi - Maandag - Monday 5/06/2017
Lundi - Maandag - Monday 
                 au - tot - to
Vendredi - Vrijdag - Friday
17/07/2017

28/07/2017
Lundi - Maandag - Monday 14/08/2017
Mardi - Dinsdag - Tuesday 15/08/2017
Mercredi - Woensdag - Wednesday 1/11/2017
Lundi - Maandag - Monday 
                 au - tot - to
Vendredi - Vrijdag - Friday
25/12/2017

29/12/2017
Lundi - Maandag - Monday 1/01/2018
 

Terug


  • galerie

infos / nieuws

  • news

    Video CIMESAC

     Korte vidéo van CIMESAC op Youtube.com 

  • info

    ISO 9001:2015 certificering

     Om onze prestaties op het gebied van kwaliteit en de tevredenheid van onze klanten te verbeteren, begint CIMESAC in 2017 een ISO 9001 certificatie procedure. Deze veeleisende...

Activiteiten

Buigen van metalen buizen

Het buigen van buizen wordt « koud uitgevoerd ».

+

Buigen van metalen profielen

We beschikken over het nodige gereedschap voor het buigen van de meest bestaande profielen.

+

Buisbewerking

Buiseindbewerking, boren, draadtrekken, vernauwen, enz …

+

Laswerk

Alle lastechniek als MIG, MAG, TIG, Soldering, silversoldering, …

+
Onzerealisaties